Öğrencilerimize her hafta düzenli olarak denemeler yapılarak görülen eksiklere göre kişiye özel ödevler verilir. Bu ödevler öğrencimizin belirlenen eksiklerini gidermesi için özenle hazırlanır. Kurumumuzda öğrencimize düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışmasını sağlayacak şekilde her türlü öğretim materyali ve çalışma ortamı sunulmaktadır.

YKS Analiz sistemimiz sayesinde öğrencimizin, ilk günden itibaren gelişimini ülke çapında değerlendirebilmekteyiz. Bu kurumumuza özel sistem, programcı ve sınav analistlerimiz tarafından her yıl özenle hazırlanmaktadır. Durumunu net bir şekilde ortaya koyduğumuz öğrencimiz, eksik olduğu noktalara sayısal veriler ışığında doğru şekilde yönlendirilerek en kısa zamanda başarıya ulaşmasını sağlayacak yollar üzerinde durması için yönlendirilmektedir.
Her öğrencimizle belirli periyotlarla bireysel olarak ödev kontrolü yapılmaktadır. Haftalık olarak yapılan sınavlarla belirlenen eksikliklerini gidermek için özel olarak program hazırlanmakta ve öğrencimizin başarısını en kısa zamanda yükseltecek şekilde uygulamalara gidilmektedir. %100 başarı ile uyguladığımız bireysel özel ders çalışmaları öğrenci başarısı açısından eşsiz bir sistemdir.
Her öğrencimizle birebir olarak görüşerek sınavlara hazırlık sürecinde yapması gereken çalışmalar bir sıraya konulmakta ve en kısa zamanda öğrencimizi başarıya ulaştıracak bir yol çizilmektedir. Öğrencimizin haftalık kaç özel derse ihtiyacı olduğu belirlenerek, yapması gereken çalışmalar hakkında bireysel olarak bilgilendirmeler yapılmaktadır. Yapılan her türlü çalışma velilerimize de bir düzen dahilinde sunulmaktadır.

Uzman Öğretim Kadrosu

7-9 Kişilik Sınıflar

Analiz Sınavı Sonuçları

Birebir Danışmanlık Hizmeti

Hata Karnesi

Kişiye Özel Soru Bankası

Türkiye Geneli TÖDER ve ÖZDEBİR Sınavları

Gece Etütleri