Hakkımızda

Bir Hayaliniz Olmalı diye çıktığım bu yolda Beşiktaş, Mecidiyeköy ve Etiler’de uzun zamandır çalışmaktayım, lise ve üniversite sınavlarına hazırlık danışmanlığı ile yarınlarımızı güzelleştirecek olan gençlerimize zirve yolculuğunda katkıda bulunmaya devam ediyorum.

Beşiktaş’ta eğitim sektöründe öncü ve özgün işler yapıyorum, öğrencilerimizin dünya çocuklarıyla rekabet vizyonunu oluşturmak için yoğun bir emek harcıyorum.

Zaman konusunda endişelenmemeyi garanti eden bir eğitim sistemiyle, bu yolculukta duygularında kontrolünü sağlamayı öğreterek, herşeyin başarılacağına inanmaktayım.

G.Berkay Çelebi

Biz Kimiz

Berkay Hoca Akademi Butik Kurs ve Özel Ders Merkezi her öğrencinin özel ve değerli olduğu anlayışıyla kişiye özel  yaklaşım üzerine kurulmuş bir kurum olarak “HAYALİ OLAN ÖĞRENCİLER” içindir. Öğrencilerinin hayallerine ulaşması için bu yolda onların ihtiyaç duyduğu tüm gereçleri sunmaktadır. Kurumumuz %100 başarı anlayışıyla her öğrencisinin başarısı için özel olarak çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Berkay Hoca Akademi Butik Kurs ve Özel Ders Merkezi eğitim ve öğretim sektöründe akademik bir altyapı ile üstün kaliteyi benimsemiş, eğitim – öğretim ve yayıncılık sektörleri içinde örnek ve lider kurum olmak, modern eğitim anlayışıyla ileri öğretim düzeylerine ulaşabilecek donanımlı bireyler yetiştirmek, profesyonel ve dinamik öğretim ve yönetim kadrosu ile en iyiyi sizlere üstün hizmet anlayışı ile sunmayı hedeflemiştir.

Misyonumuz

Berkay Hoca Akademi Butik Kurs ve Özel Ders Merkezi olarak misyonumuz:Atatürk ilke ve düşüncelerini benimsemiş, bireysel farklılıkların önemsendiği bir ortamda, dünyada ve Türkiye’de tercih edilen, ülke geleceğine olumlu katkılarda bulunacak, üretken, yaratıcı, sorumluluk sahibi, bilimsel düşünceyi ön planda tutan beyinleri; en gelişmiş öğretim yöntemleriyle birleştirilmiş, teknoloji destekli, dünya merkezli eğitim ile sınavlarda başarılı olabilecek düzeye kısa zaman içerisinde özel ders ve bireysel çalışmalarla yetiştirmek ve geleceklerine giden bu yolda butik eğitim ve eğitim koçluğu yaparak desteklemektir.