Berkay Hoca Akademi Butik Eğitim Kurumları ve Özel ders Merkezi Her öğrencisinin özel ve değerli olduğuna inanarak kişiye özel eğitim anlayışı üzerine kurulmuş bir butik eğitim kurumudur. Öğrencilerini hayallerine ulaştırmak için bu süreçte onların ihtiyaç duyduğu tüm gereçleri kendilerine sunmaktadır. Kurumumuz %100 başarı anlayışıyla her öğrencisinin başarısı için özel olarak çalışmaktadır. Kurumumuz seçkin öğrenci profilini; deneyimli öğretmen kadrosu, kişiye özel eğitim koçluğu, bireysel soru çözümleri, özel ders çalışma kampları, kişiye özel hazırlanan soru bankaları ve ekstra birçok program ile başarıya ulaştırmayı bir gelenek haline getirmiştir.

Yeni sınav sisteminde soru kalıpları tamamen değişmiş bulunmaktadır. Birçok kurum halen eski anlayışla ders anlatmaya devam ederek hem öğrencilerin hem de kendilerinin zamanını boşa harcamaya devam etmektedirler. Öğrencilerin bu önemli süreçte ihtiyaç duydukları desteğin sunulması amacıyla eğitim ve öğretim sisteminin yeniden yapılandırılması şarttır. Bu nedenle yeni sınav sistemine tam uyumlu konu anlatımlarımız ve yeniden düzenlediğimiz eğitim modelimiz sayesinde kurumumuzda kısa zamanda başarıya ulaşılabilmektedir.

Bir öğrencinin bu önemli dönemde ihtiyaç duyacağı her türlü bilgi ve eğitim gereçleri kurumumuz tarafından bireysel öğretim modelleri ve butik eğitim anlayışıyla öğrencilerimize sunulmaktadır. Yerinizi ayırtın!…

Uzman Öğretim Kadrosu

7-9 Kişilik Sınıflar

Analiz Sınavı Sonuçları

Birebir Danışmanlık Hizmeti

Hata Karnesi

Kişiye Özel Soru Bankası

Türkiye Geneli TÖDER ve ÖZDEBİR Sınavları

Gece Etütleri